Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Island Of Secrets
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 EMILY kambarys

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyKv. 12 29, 2011 8:05 pm

...
Atgal į viršų Go down
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyTr. 01 04, 2012 4:54 pm

Įėjus į kambarį uždarė duris, pasuko rakčiką ir į jas atsirėmus užsimerkė. Giliai įkvepė oro, norėdama atgauti kvapą po viso to lėkimo į rūmus. Tada atsišlyjo nuo durų ir atidarė balkono duris, norėdama įkvėpti gryno oro. Priėjo prie savo stalo, ant kurio buvo pridėta visokiausių užrašų, sąsiuvinių ir knygučių, padėjo ant jo maišą ir iš jo pradėjo traukioti nedidelius buteliukus, stiklines kolbas.
Atgal į viršų Go down
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyTr. 01 04, 2012 5:01 pm

Išgirdusi šauksmus svetainėje kilsteli abu antakius iš karto, palieka tas kolbas ramybėje ir atsirakinusi duris pro jas išeina
Atgal į viršų Go down
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyTr. 01 04, 2012 5:10 pm

Abu įeina į kambarį, vėl tas pats veiksmas su durų užrakinimų, šį kart pajutus jog oras kambaryje jau prasivedino, uždaro balkono duris, tada vėl pradeda kapstytis su savo buteliukais: atsisėda ant tamsiai purpuriniu aksomu apmuštos kedės, ir krausto, dar prieš tai atidžiai perskaitydama etiketę. Ji aišku, nenorėjo būti tokia šalta, tiesiog buvo laaabai užsiemus. O ir Danielio apsilankymas čia buvo toks netikėtas. Žvilgsniu parodė į lovą
- Sėsk. Na, tai kas buvo? - trumpam atsisukusi šyptelėjo, tada vėl nusisuko, toliau krapštėsi
Atgal į viršų Go down
Daniel Charles Hill

Daniel Charles Hill


Pranešimų skaičius : 53
Miailė : 2
Join date : 2011-12-23

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyTr. 01 04, 2012 5:18 pm

Įėjęs į patalpą abejingai apžvelgė interjerą, kuris, beje, jam visiškai jokio įspūdžio nedarė. Net nepažvelgęs į merginos rodomą kėdę prieina prie jos arčiau - tačiau palikdamas šiokį tokį atstumą.
- Tu specialiai nuo manęs bėgi? - šiek tiek suraukia kaktą vis dar gaudydamas orą, bet į gilesnius šio žygio aptarinėjimus nebesileidžia, mat atėjo ne to, - negi nesupranti, Emily? Jeigu sakau, kad tai rimta, taip ir yra. Jeigu sakau, kad tau gresia pavojus - tai ir gresia. Perspėjau būti atsargiai, o tu nė iš šio nė iš to per pačią vėlumą išslenki į gatvę. Nenoriu tavęs gąsdinti, tačiau nesiruošiu tavęs prarasti. Tik ne daugiau
Šiek tiek nuožmus, beveik įsakmus tonas palengva atsileidžia ir Daniel žvilgsnis tampa ne piktas, o rūpestingas.
- Tu man rūpi. Prašau, atkreipk į tai dėmesį. Tomas, apie kurį jau žinai pasirodė ne šiaip sau. Apskritai jis nėra piktybinis, tačiau žinau, kad šįkart jis įsišėlo ne šiaip sau. Bet kada gali man pradėti keršyti įkaite paimdamas tave.
Atgal į viršų Go down
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyTr. 01 04, 2012 5:37 pm

Mintyse gal tik kokį milijoną kartų pavartė akis, tada padėjo amonio salietro buteliuką į šalį, suprasdama, kad visko sukrauti šiandien taip ir nespės. Pakilo nuo kedės, kol jis kalbėjo ramiai, dėl niekad nesijaudindama atidarė spintos duris ir apžiūrinėjo sukneles penktadienio vakarui. Nors atrodė, kad visiškai nesiklauso ir žodžiai įėję pro vieną ausį išeiną pro kitą, tačiau išgirdo viską. Tačiau nepaisant tų žodžių, tų "aš tau rupi", jos tai ne trupučio nesujaudino. Net tas sakinys apie rūpestį, na, juk tai tik žodžiai. Jie nieko nereiškia. Galiausiai jam baigus, patraukia rankas nuo suknelės, kurios kokybę neseniai tikrino liesdama ir atsisukusi pažvelgia į Danielį.
- Baik. Aš rimtai. Jeigu neužbaigsi šitos temos, pradėsiu tavęs vengti, nes nebegalėsiu viso šito klausyti. Sakei jau vieną kartą, aš atsiminiau. Neturėtum nervintis dėl kažkokio vaiduokliuko, juk tai TIK vaiduoklis, del dievo meilės. Kitas dalykas, jei manęs nors vieną dieną nebūtų mokykloje, ar būčiau pradingus iš karaliaus ir mamos akiračio, turbūt visa armija būtų nusamdyta mane atrasti. Niekada taip paprastai nedingčiau, ir dėl to, kad man sunku pasipriešinti. Jeigu pats netiki, pati galėčiau dabar tave užmušti, tau net nemirktelėjus. Šiame kambaryje yra keli ginklai, už kitos sienos stovi sargybinis, kuris užtikrintų kad niekas nesužinotų apie tavo mirtį. Ant mano staliuko stovi gal tik kokie trys buteliukai su nuodingomis medžiagomis. Kišenėje turiu kišeninį peiliuką, kuris taip pat mat padėtų tokioje situacijoje. Buvau mokoma, septynis metus vaikščiojau į įpedines pamokas. Patikėk, bet kokia pavojinga situacija man būtų ne naujiena. Atsidūrusi joje nesupanikuočiau, nes niekas man nekelia panikos ar baimes. O svarbiausia, iš tiesų esu šaltakraujiška, taigi man nusispjaut ant tų, kurie nerūpi man. Gerai?
Užvėrusi spintos duris atsisėdo ant lovos. Ant jos buvo prabangus baldakimas, ir apskritai viskas šitame kambaryje buvo tiek prabangu, kad net pati Emily nesuvokė, kam tiek išlaidų skirta vien baldams. Tačiau, nepaisant visko, čia neatrodė lyg būtų perkrauta per daug nereikalingo šlamšto. Nebuvo viso to kičo. Tiesiai atsisėdusi ant savo lovos, užsikėlė koją ant kojos. Šiame kambaryje daugiausiai buvo knygų, vienas didelis skyrius vien apie alchemija ir chemiją. Didelė drabužių spinta. Tada viena taip pat nemaža spinta, su užvertom durim ir rakčiuku, kur slėpė visas tas priemonės, kurios dabar buvo ant stalo. Svarbiausias akcentas kambaryje buvo ant lovos išsiuvinėtas jos šeimos ornamentas, ženklas -- stilizuota stirna. Pamatęs jį, galėjai atrasti dar daugiau vietų, kuriose stirna buvo nupiešta ar išsiuvinėta šiame kambaryje. Tačiau, savaime aišku, viskas buvo su saiku.
Atgal į viršų Go down
Daniel Charles Hill

Daniel Charles Hill


Pranešimų skaičius : 53
Miailė : 2
Join date : 2011-12-23

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyTr. 01 04, 2012 7:38 pm

- Dieve švenčiausias, - įkvėpęs oro ramiai atsidūsta, nors tikrai nebedaug trūksta kad tuoj pat pradėtų nebesivaldyti. Žmonės, kurie jo nepaisydavo, neklausydavo ir apskritai į jo žodžius nekreipdavo dėmesio, buvo pasmerkti karts ant karto pasikartojančiais pykčio priepoliams. Dabar vis labiau ryškėjantys atvaizdai iš netolimos praeities užgožė visą šią spindinčią prabangą, kurios šešėlyje turėjo jaustis pakiliai. Bet taip nebuvo - priešais besisukinėjančios merginos abejingumas viskam jį tiesiog erzino. Daniel nebuvo ypatingai nervingas, pats į stresines situacijas reaguodavo ramiai, racionaliai. Tačiau šįkart viskas buvo kitaip. Pats žinojo, kad atskleisdamas informaciją, kurios niekas nežinojo net rūmuose, kasa sau gilų kapą.
- Mūsų namuose buvo nužudyta guvernantė. Juk negirdėjai tokio dalyko, tiesa? - sukryžiuoja rankas ir stebi Emily, - kažkodėl niekas nežino kodėl, nes nė vienas žmogus mūsų namuos jai neturėjo jokios įtakos, niekas neturėjo blogų kėslų. Tik ji buvo vienintelė ne mūsų šeimos narė, žinojusi apie visa šita. Ir turbūt nežinojai, jog su šiuo draugu gyvenu jau gana seniai, ir kad jis mane atseka visur?
Prieina dar arčiau ir švelniai suima jos ranką, tikėdamasis jog ši atkreips dėmesį ir į viską pažiūrės rimtai.
- Mąstyk blaiviai, juk pati žinai, kad mūsų saloje yra daug daugiau nei logiškais sumetimais vykstantys reiškiniai. Pati girdėjai trenksmus, pati žinai kas ten buvo. Nejaugi manai, kad apsauginiai, ginklai, kažkokie nuodai tau padės? - sutelkdamas visą žvilgsnį į jos veidą bando įžvelgti bent vienintelę sunerimo užuomazgą.
Atgal į viršų Go down
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyKv. 01 05, 2012 12:11 pm

Atsidūsta
- Aš nežinau, kaip su tavim elgtis. Negi visą laiką nerimausi? Nes jei taip, negaliu būti su tavim vien dėl to. Neturiu laiko jaudintis, nes aš veikiu kitaip, nei tu. Planai yra mano galvoje, o tu tik aušini burną tomis nesąmonėmis, "pasisaugok" ir panašiai. Ką tavo manymu turėčiau daryti? Likti namuose, čia? Gerai, liksiu čia, vien dėl tavęs, bet tada išeik, nes akivaizdu, jog man labai LABAI nesaugu su kažkuo būti, o ką jau kalbėti apie tave,- patraukus nuo savęs jo ranką, suneria rankas prie krutinės, rodos Danielis tokį Emily abėjingumą nukreipė visai į netinkamą pusę -- susierzinimą. Ir dabar jis ją tikrai erzino. Nusiemė batus, pilnai atsigulė, jo žvilgsnio vengė,- išeik, gi pats taip nori
Kad ir kaip jai tai būtų neįprasta ir nebūdinga, pradėto erzintis kaip mažas vaikas, greičiausiai jei būtų stovėjusi ir trepsėti, bei verkti pradėtų, ką jau kalbėti apie zyzimą
Atgal į viršų Go down
Daniel Charles Hill

Daniel Charles Hill


Pranešimų skaičius : 53
Miailė : 2
Join date : 2011-12-23

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyPen. 01 06, 2012 11:07 am

Stebėdamas visą šią nepasitenkinimo tiradą, iš pradžių pats pradeda erzintis - visi šitie zyzaliojimai jam priminė mažosios Amy verksmus, kai ši buvo visai mažytė. Kartą ji tėčio paprašė žirgo ir taip jo negavusi dvi dienas trepsėjo kojomis ir neįleido nieko į savo kambarį.
- Tikrai liksi namuose dėl manęs? Kokia tu miela, - ilgesingai atsidūsta ir galų gale nusijuokia, - daugiau to nesakysiu, bet namai čia niekuo dėti. Jeigu tau bus lemta mirti, tai jis padarys bet kur, nepriklausomai nuo to kokius kursus praėjai ir kokioje vietoje randiesi. Tik tai noriu pasakyti. Bet okey, daugiau šia tema nieko nesakysiu.
Susigrūda rankas sau į kišenes ir apsisuka.
- Taigi, pakviesčiau tave eiti kartu į mokyklos šokių vakarą, bet kaip suprantu juk sėdėsi namie? - lėtai, tarsi šokdamas savotišką žingsnių šokį linguoja link durų
Atgal į viršų Go down
Emily Ginger Burns
I could feel you behind my eyes
Emily Ginger Burns


Pranešimų skaičius : 375
Miailė : 11
Join date : 2011-11-07
Miestas : Staffordshire

EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys EmptyPen. 01 06, 2012 11:14 am

- "Jeigu tau bus lemta mirti, tai jis padarys bet kur" ,- svajingai nusišypso, - taip, ačiū, tai yra žodžiai, kuriuos penktadienio rytą trošktu išgirsti iš vaikino. Kiekvienos merginos svajonė.
Nusijuokia
- Taip, sedėsiu namie dėl TAVĘS ir.. ow shit,- nusikeikia, akutėm nukrypus į sieninį laikrodį iš raudonmedžio, lipa iš lovos, aunas batus, atidaro spinta, ima iš jos ilgą suknelę,- mes veluojam, jau seniausiai turėjom būti aktų salėje ir padėti jiems ruoštis... Shit shit shit siititititit
Vis dar nervuojasi dedama suknelę į medžiaginį maišą, sukasi kambaryje kaip vijurkas, bandydama viską suspėti. Į vieną ranką imą maišą, kitą - Danielio ranką. Greit pakšteli jam į lūpas
- Ir ačiū už kvietimą. Einam,- išsitempia jį tiesiogine to žodžio prasme, beveik lėkdama iš kambario
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





EMILY kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EMILY kambarys   EMILY kambarys Empty

Atgal į viršų Go down
 
EMILY kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vonios kambarys
» ADAM kambarys
» Hazel kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Karaliaus rūmai :: Kambariai-
Pereiti į: